محل تبلیغات شما

 

با ایجاد یک محوطه استخر بی پایان تابستان ، خانواده و دوستان شما می توانند در شرایط تابستانی مانند استخر از استخر شما لذت ببرند. خانه شما به مرکز اوقات فراغت و سلامتی شما تبدیل خواهد شد. شنا و ورزش های آبی به عنوان یک فعالیت هوازی ایده آل و غیر تأثیر پذیر شناخته شده اند. خانواده خود را در هنگام تفریح ​​مناسب و سالم نگه دارید.

سطوح فی محفظه استخر تابستانی آلباتروس با رنگ یکپارچه مخملی در رنگ های استاندارد محبوب ما درخشان سفید ، سبز و قهوه ای پوشانده شده است. رنگ های سفارشی را می توانید با هزینه اضافی تهیه کنید. پایان در تعدادی از روکش های اسپری پلی استر با کیفیت بالا استفاده می شود. چسبندگی کامل به تمام سطوح با استفاده از فن آوری الکترواستاتیک پیچیده حاصل می شود. محوطه استخر شنا ما از قسمتهای آلومینیومی اکسترود شده ساخته شده است. طراحی و کاردستی ایرانی یک سیستم ساختاری منحصر به فرد را ارائه می دهد که می تواند دهانه بیش از 13 متر را در خود جای دهد.

قسمت های سقفی با پلی کربنات با عمر بالا و با تکنولوژی بالا ساخته شده توسط و لعاب دار شده است. این ماده برای اطمینان از پایداری دما دارای یک دیوار دوتایی ساختاری سلول است. این امر با محدود کردن اتلاف گرما و به حداکثر رساندن بازتاب داخلی گرما در محفظه حاصل می شود. قالب و جلبک ها با استفاده از یک پوشش بدون قطره که شکل گیری قطرات چگالشی را محدود می کند بطور چشمگیری کاهش می یابد. یک محفظه پوشش استخر باعث می شود که انرژی گرمای ذخیره شده در آب از خورشید یا بخاری را هدر ندهید. انعطاف پذیری طرح و سازگاری آن به خلاق ترین و تخیل ترین برنامه های شما پاسخ خواهد داد با استفاده از سازه آلومینیومی تلسکوپی و لعاب آکریلیک هیچ گونه خطر  شکست شیشه وجود ندارد.

برس های آب بندی ، ساخته شده از الیاف نایلون ضد الکتریسیته ساکن ، در کل محفظه استخر شنا مورد استفاده قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که باد ، گرد و غبار ، برگ ، باران و برف در خارج از خانه باقی می ماند.

درهای تاشو ما امکان دسترسی به محوطه استخر شنا را در چند ثانیه فراهم می کند. علاوه بر این درها می توانیم از یک درب داخلی با طراحی خاص نیز استفاده کنیم.

هر محفظه استخر با استفاده از یک سیستم بسیار قوی و مستحکم به زمین لنگر می شود. این سیستم از یک دستگاه رهاسازی سریع استفاده می کند که برای اتصال و جدا کردن از ریل ها به تلاش بسیار کمی نیاز دارد.

:منبع

albaroof


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
گشت و گذار علمی خانه | ترکیبات پولیش منزرنا-menzerna.com بهترین دوره ی آموزشی لاراول - بهترین آموزش لاراول دانش نامه ی عایق پلی یورتان اسرار و اعجاز افرینش سربسته... مهندسی، عمران، ساختمان، تونل، پل شهید گمنام دانلود فایل های صوتی